EMRE TAŞ ve MADENCİLİK

1995 yılında bir anonim ortaklık olarak kurulmuş olan firmamız EMRE TAŞ VE MADENCİLİK ANONİM ŞİRKETİ, kurulduğu günden bu güne madencilik ve doğal taş sektöründe gösterdiği faaliyetler ile sektörün deneyimli firmalarından biri olmanın gururu ile ilerlemektedir.

İLETİŞİM
  • Adres: Mimarsinan Kayapul Mahallesi,
    Hacı Arif Bey Caddesi No:105 Kayseri/TÜRKİYE
  • Telefon:+90 352 294 31 16-17
  • Faks:+90 352 294 31 16
  • Email:info@emretas.com
Emre Taş

Başkanın Mesajı

"TAŞ, Doğanın İnsana Sunduğu Güzellik..."

Değerli İş Ortaklarımız ve Dostlarımız,
1995 yılında mütevazi bir aile şirketi olarak kurduğumuz ve 1998 de madencilik faaliyetlerine başladığımız firmamızı geliştirerek, büyük taş sektöründe güçlü ve itibarlı bir konuma getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Yaklaşık 20 sene önce andezit ve tüf taşı ile yerli ve yabancı müşterilerimizin taleplerini karşılayıp bu yönde üretim yaparken teknolojinin gelişimi ile birlikte ürün yelpazemize diabaz ve bazaltı dahil etmiş bulunuyoruz. Emre Taş ve Madencilik olarak iç pazara olduğu kadar dış pazara da önem vermekteyiz, bunun yanısıra talepleri zamanında ve en üst kalitede karşılamak için ikinci fabrika yatırımı ile günlük kapasitemizi ortalama 1000 1200 metrekareye çıkarttık.
Emre Taş ve Madencilik A.Ş. olarak Kayseri Mimarsinan OSB’de yaklaşık 6 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplamda 34 bin metrekare alanda faaliyet göstermekteyiz. Nitelikli personelimiz, teknolojik altyapımız ve AR GE departmanı dahil yaklaşık 120 personel ile hizmet veren şirketimiz, müşteri memnuniyetini sağlamanın ve zorlu taş sektöründe en ler arasında olmasının haklı gururunu yaşamaktayız.
Üstelik ürünlerimizi yurtdışına, ABD, Meksika, İngiltere, Hindistan, İtalya, İspanya, Almanya, ve Suudi Arabistan a ihraç etmekteyiz. Hali hazırda Meksika’da bayiliklerimiz bulunmaktadır. Dış pazarda talep devamlılığını sağlayabilmek adına bayi ağımızı en az 20 ülkeye ulaştırmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

Yaşar DURAN
Yönetim Kurulu Başkanı
Emre Taş ve Madencilik

Emre Taş ve Madencilik