EMRE TAŞ ve MADENCİLİK

1995 yılında bir anonim ortaklık olarak kurulmuş olan firmamız EMRE TAŞ VE MADENCİLİK ANONİM ŞİRKETİ, kurulduğu günden bu güne madencilik ve doğal taş sektöründe gösterdiği faaliyetler ile sektörün deneyimli firmalarından biri olmanın gururu ile ilerlemektedir.

İLETİŞİM
  • Adres: Mimarsinan Kayapul Mahallesi,
    Hacı Arif Bey Caddesi No:105 Kayseri/TÜRKİYE
  • Telefon:+90 352 294 31 16-17
  • Faks:+90 352 294 31 16
  • Email:info@emretas.com
Emre Taş

Başkanın Mesajı

"TAŞ, Doğanın İnsana Sunduğu Güzellik..."

Değerli İş Ortaklarımız ve Dostlarımız,
Kayseri MimarSinan OSB'de 8 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplamda 24 bin metrekare alan üzerinde faaliyet gösteren Emre Taş ve Madencilik A.Ş., 1995 yılında aile şirketi olarak kurulmuş ve 1998 yılında madencilik faaliyetine başlamıştır.
Yaklaşık 20 yıldır diyabaz, bazalt andezit ve tüf türündeki taşları talep edilen boyutlarda ve işlemden geçirerek piyasaya sunan Emre Taş ve Madencilik A.Ş. iç pazar kadar dış pazara da önem vermektedir. Talepleri zamanında ve en üst düzeyde karşılamak için ikinci fabrika yatırımı ile günlük kapasitesini ortalama bin 500- bin 700 metrekareye yükseltmiştir.
Ürün yelpazesinin oldukça geniş olan şirketimizde, taşlara özelliklerine ve müşteri talepleri doğrultusunda kumlama, patinato, cila, hon, mucarta, kalibre, yüzey patlatma, tarama ve profil işlemleri yapılmaktadır.
Nitelikli personeli ve teknolojik altyapısı ile hizmet veren şirketimiz AR-GE departmanı dâhil yaklaşık 100 personeli ile yoğun emek gerektiren doğal taş sektöründe elde etmiş olduğu müşteri memnuniyetinin haklı gururunu yaşamaktadır.
ABD, Meksika, İngiltere, Almanya ve Suudi Arabistan'a ürünlerimizi ihraç etmekteyiz. Hâlihazırda İsrail ve Meksika’da bayilerimiz bulunmaktadır. Dış pazarda talep devamlılığını sağlayabilmek için bayi ağımızı en az 20 ülkeye ulaştırmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

Yaşar DURAN
Yönetim Kurulu Başkanı
Emre Taş ve Madencilik

Emre Taş ve Madencilik